Farby i lakiery do drewna

Drewno jest materiałem od lat chętnie wykorzystywanym w fabrykach mebli, nieustannie stosowanym do produkcji szaf, blatów, podłóg, mebli kuchennych i pokojowych. Jeśli chcemy, by w nienaruszonym stanie pełniło swoją funkcję przez lata, musimy zadbać o jego należyte zabezpieczenie. Oferujemy szeroką gamę farb, lakierów oraz podkładów do drewna produkowanych od ponad 10 lat w naszej fabryce w Otwocku.

Lakier bezbarwny do drewna

Do ochrony powierzchni z drewna przed niszczeniem oraz ozdoby drewnianych mebli polecamy lakier bezbarwny do drewna w wersji mat, półmat lub o wysokim połysku. Zapewniamy doskonałej jakości lakiery bezbarwne, które utworzą warstwę ochronną na powierzchni drewna, dodatkowo podkreślając jego naturalny kolor. Nakładanie naszych specjalistycznych lakierów jest szybkie, łatwe i wygodne.

Lakier poliuretanowy

Lakier PUR charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do drewna oraz wysoką odpornością na środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany jako warstwa ochronna schodów, podłóg, mebli i innych drewnianych elementów przeznaczonych do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Lakier poliuretanowy dostępny jest w wersji jednoskładnikowej oraz dwuskładnikowej.

Podkład MDF

Coraz częściej stosowane w polskich domach płyty MDF, czyli płyty drewnopochodne o średniej gęstości, są inspiracją do tworzenia niezwykle nowoczesnych mebli. Płyta MDF wymaga jednak użycia odpowiedniego środka zabezpieczającego. Oferujemy biały podkład MDF, który jest łatwy w aplikacji, szybkoschnący i nadaje się do stosowania na wszystkich powierzchniach wykonanych z płyt MDF. Podkład dostępny jest w kolorze białym, charakteryzuje się bardzo dobrą rozlewnością, przyczepnością i elastycznością.

Podkład poliuretanowy

Bezbarwny podkład poliuretanowy do drewna otwartoporowego i zamkniętoporowego charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia i łatwą aplikacją. Oferowane przez nas podkłady poliuretanowe przeznaczone są do stosowania na produkty mające znaleźć się wewnątrz pomieszczeń – na powierzchnie wykonane ze wszystkich gatunków drewna, takie jak m.in. meble, schody, drzwi i listwy przypodłogowe. Zastosowanie podkładu poliuretanowego pod lakier przedłuża żywotność drewna i stanowi doskonałą barierę ochronną przed uszkodzeniami.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych produktów lub skontaktowaniem się z nami w celu wybrania najlepszego produktu do zabezpieczania powierzchni drewnianych.

lakier poliuretanowy
Siedziba firmy Togi Coatings:
Otwock, ul. Karczewska 21
Telefon:
+48 22 788 02 16
e-mail:
biuro@togi-lakiery.pl